čtvrtek 12. prosince 2013

Brandnooz Unboxing - vzorové boxy z Německa, listopad 2013

Dámy a pánové, je to tady. V jeden listopadový podvečer mi byl doručen ne jeden, ale dokonce dva Brandnooz boxy z Německa. Docela jsem se to pod tou váhou do čtvrtého patra pronesla, protože ten velký balík vážil přes osm a půl kila, tedy žádné tintítko.
První otevřená krabice obsahovala velmi zajímavé výrobky. Posuďte sami:

1. Černá čočka, zn. Müller´s Mühle, 500 g 
Přiznám se, že černou čočku jsem ještě nejedla. Ale hned následující den po obdržení balíčku jsem čočku uvařila a můžu říct, že se stane častějším návštěvníkem v domácnosti než obyčejná čočka. Vyznačuje se tím, že je drobnější než její příbuzné, nemusí se namáčet a doba vaření je krátká (asi 30 - 45 minut). Recept na Černou čočku od pana Cuketky najdete zde.

2. Schokolata Soft & Sweet, zn. Farmer´s Snack, 135 g
Tento balíček obsahoval směs kešu oříšků, mandlí, brusinek a mléčné čokolády. Balíček zmizel rychlostí blesku a tak trochu mi připomněl Vánoce. Jediná nevýhoda byla, že směsi bylo opravdu málo.

3. Milk Shake, zn. Chiefs, 330 ml
Ochucené mléko s malinovou příchutí a bez přidaného cukru mě opravdu chutnalo. Nebylo tak výrazně sladké jak některá česká ochucená mléka a to má u mě hodně velké plus.

4. Kleine Mahlzeit, zn. Erasco, 380 g
Již hotové jídlo v podobě polévky či guláše, které můžete ohřát a během tří minut je oběd naservírované. Nikdy moc velkým zastáncem kelímkových/konzervových jídel nebudu. Tohle nebylo špatné, zasytilo mě to, ale upřímně, jedla jsem lepší.

5. Směs lesních plodů s Açaí, zn. Pulmoll, 50 g
Mini cucavé bonbonky, které chutnaly celé rodině. Opět nejsou výrazně sladké, což vůbec nevadí. Jsou slazené Stevií a navíc obsahují vitamín C.

7. Africola, zn. Afri, 2 dl
Tento kolový nápoj neobsahuje cukr. Po ochutnání mi připadlo, že je to stejná chuť jako běžná cola, ale narozdíl od tohoto nápoje Africola neměla tu sladkou tečku.

8. Přírodní olivový olej extra, zn. Livio, 500 ml
Tímto olivovým olejem jsem byla velmi potěšena. Pochází z Itálie, má velmi příjemnou vůni, žlutou barvu a hustější konzistenci.

9. Gratinovaná omáčka na lasagne, zn. Thomy, 350 ml
Omáčka mi udělala velkou radost a já se rozhodla, že ji brzo vyzkouším. Omáčka měla oranžovou barvu a krémovou konzistenci a nebyla tak výrazná. Připravené lasagně měly velký úspěch.


Druhý box obsahoval výrobky na pečení a protože se blíží Vánoce, potěšilo mě to dvojnásob.

1. Mini Muffins, zn. Milka, 270 g 
Tato krabička mi udělala opravdu velkou radost. Obsahovala směs na muffiny, čokoládové čočky a šestnáct minikošíčků. Neváhala jsem a muffiny upekla. Zmizely rychlostí blesku a všichni se olizovali, protože muffinky byly opravdu vynikající.

2. Sanella, zn. Sanella, 500 g
Tento rostlinný tuk je univerzální, takže s ním můžete vařit i péct bez obav. Je bez konzervačních látek, je také lehce roztíratelný a měkký, takže tohle jsem ocenila, protože některé české tuky na pečení jsou velmi dlouho ztuhlé.

3. Sladidlo, zn. Nevella, 125 ml
S tekutým sladidlem nemám vůbec žádnou zkušenost, takže s největší pravděpodobností skončí jako cukr do čaje nebo do kávy. 10 kapek nahradí jednu čajovou lžičku cukru. Do kávy jsem si dala osm kapek a výsledek? Přesně tak, jak mám kávu ráda. :-)

4. Mouka, zn. Diamant, 1 kg
Mouku jsem spotřebovala na mikulášské perníčky a nějaký velký rozdíl mezi českou a německou nevidím. Možná přece jen ta německá je víc nadýchanější.

5. Likies, zn. Hans Freitag, 125 g
Tyto drobné máslové sušenky byly krásně křupavé a polomáčené v hořké čokoládě. Všem chutnaly. I když já mám raději čokoládu mléčnou.

6. Karamelový krém, zn. Lotus, 380 g
Tak o tomhle žádná. Krémy tohoto druhu máme všichni rádi jak už na pečivu k zakousnutí nebo třeba náplň do buchet či jen tak na lžičku. Lotus nikdy nezklame.

7. Cake-Creme, zn. Pickerd, 200 g
Děti milují růžovou a tento krém se jim moc líbil. A skončil v palačinkách jako náplň.

8. Barevné perličky, zn. Pickerd, 150 g
Barevné perličky skončily jako ozdoba v perníku. Nevýhoda byla, že barvily, ale jinak vytvořily zajímavý efekt.

9. Brusinky, zn. Kluth, 125 g
Brusinky mám moc ráda, takže mě v boxu velice potěšily. Navíc byly velké a krásně šťavnaté s kyselejší chutí. Část jich skončila v břiše a část v cukroví.

10. Šumivý sekt Mia, Muškát, 2 dl
Tento šumivý sekt mě oslnil. Byl sladký s ovocnou vůní a mně moc chutnal.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Tisk

Print Friendly and PDF